Dotacje

Wsparcie w pozyskaniu środków.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży stolarskiej oraz wnętrzarskiej. Od lat współpracujemy z wieloma stolarzami, zarówno z osobami początkującymi, jak i z doświadczonym projektantami. Przez ten czas zdołaliśmy kompleksowo poznać ich oczekiwania, zamierzenia, a także główne bolączki związane z wykonywanym zawodem stolarza oraz projektanta wnętrz.

Jeżeli zastanawiasz się nad założeniem własnej działalności gospodarczej związanej ze stolarstwem/projektowaniem wnętrz lub chcielibyście pozyskać środki, które pozwolą Wam na zatrudnienie pracowników lub usprawnienie dotychczasowej pracy, to oferujemy wsparcie w ich pozyskaniu.

 

  • Środki na założenie działalności gospodarczej
  • Refundacja kosztów stanowiska pracy
  • Przeprowadzenie profesjonalnych szkoleń

 


Jesteś zainteresowany?

Zapraszamy do kontaktu:

info@kdmax.pl

+48 506 043 811

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.

Dziękujemy za zgłoszenie!

Na podany adres email, wysłaliśmy wiadomość z linkami do materiałów. W przypadku jeżeli nie otrzymają Państwo maila, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam” w Państwa skrzynce

Uzyskaj do 100% dofinansowania na szkolenia z obsługi programu!

Czytaj więcej