Aranżacja i rozkrój kuchni w Twoich rękach!

iMeasure

Błyskawiczny i precyzyjny pomiar pomieszczenia.

 

iMeasure to aplikacja mobilna pozwalająca na pośrednią komunikację programu KD Max z dalmierzem laserowym firmy YFCAD. Aplikacja pobiera wykonane pomiary z dalmierza laserowego poprzez Bluetooth.

Wystarczy wybrać w iMeasure typ pomieszczenia i zmierzyć dalmierzem jego długości ścian oraz wysokość, a one zostaną automatycznie wczytane do aplikacji. W kolejnych krokach można zdefiniować wymiary okien, drzwi, a także dodatkowych obiektów (np. komin, kolumna). Aby ułatwić zapamiętanie uwag, aplikacja umożliwia robienie zdjęć wraz z nanoszeniem na nie wymiarów i komentarzy. Oprócz projektowania pomieszczeń, aplikacja iMeasure umożliwia tworzenie bazy klientów wraz z powiązanymi projektami.

 

 

Aplikacja iMasure dzięki łatwości użytkowania oraz dokładności pomiaru jest niezwykle funkcjonalna. Projektant może dokonać pomiaru u klienta, a następnie automatycznie przesłać uzyskane dane do programu KD Max. Brak konieczności rysowania pomieszczenia od podstaw, pozwala znacznie zaoszczędzić czas.

 

 

Aplikacja iMeasure
iMeasure umożliwia intuicyjne stworzenie zarysu dowolnego pomieszczenia (ściany, sufit, drzwi, okna) oraz automatyczne wczytanie jego wymiarów poprzez dalmierz laserowy. Uzyskane dane można łatwo zaimportować do programu KD Max V6 i kontynuować projektowanie, wykorzystując jego ogromne możliwości.
Zamów aplikacje

Sprawdź ofertę

Pobierz demo KD Max

Wypełnij poniższy formularz, a na podany adres email otrzymasz wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstracyjnej programu KD Max wraz z linkami do filmów instruktażowych. Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu 5 minut, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam”.

Dziękujemy za zgłoszenie!

Na podany adres email, wysłaliśmy wiadomość z linkami do materiałów. W przypadku jeżeli nie otrzymają Państwo maila, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam” w Państwa skrzynce

Uzyskaj do 100% dofinansowania na szkolenia z obsługi programu!

Czytaj więcej