Aranżacja i rozkrój kuchni w Twoich rękach!

iScan

System prezentacji projektów.

 

Scan to system prezentacji projektów, umożliwiający zmianę koloru i tekstur ścian, płytek, frontów meblowych itd. bazując na jednej wizualizacji. Do każdej płaszczyzny przypisywany jest wybrany wzornik, który pozwala na tworzenie różnych aranżacji jednego pomieszczenia. Po dokonaniu wyboru, iScan natychmiast tworzy wizualizację uwzględniającą wprowadzone zmiany.

Dzięki temu programowi będziesz mógł zmieniać kolor i tekstury ścian, płytek, frontów meblowych itd. bazując na jednej wizualizacji. Do każdej płaszczyzny przypisywany jest wybrany wzornik, który umożliwia tworzenie różnych aranżacji jednego pomieszczenia. Po dokonaniu wyboru program natychmiast tworzy wizualizację uwzględniającą wprowadzone zmiany. iScan poprawi jakość komunikacji z klientem oraz pozwoli zaoszczędzić czas.

 

Program iScan
iScan skutecznie wspiera komunikację z klientem. Zaprezentuj różne możliwości wykończenia wnętrza i bądź pewny, że dokonałeś słusznego wyboru.
Zamów program

Sprawdź ofertę

Pobierz Demo

Na podany adres email, wyślemy wiadomość z linkiem do pobrania wersji demonstarcyjnej oraz linkami do filmów instruktażowych. W przypadku jeżeli nie otrzymają Państwo maila, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam” w Państwa skrzynce.

Dziękujemy za zgłoszenie!

Na podany adres email, wysłaliśmy wiadomość z linkami do materiałów. W przypadku jeżeli nie otrzymają Państwo maila, prosimy o sprawdzenie folderu “Spam” w Państwa skrzynce